Product Choice (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Help Text
is: Hjálpartexti

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Term
is: Hugtak

en: N/A
is: Á ekki við

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: About
is: Um
