Product Choice (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული
