Product Choice (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Published
lv: Publicēts

en: Term
lv: Termins

en: N/A
lv: N/P

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: List terms
lv: Terminu saraksts

en: Formatted
lv: Formatēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: No defined styles
lv: Nav definētu stilu
