Product Choice (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Help Text
pl: Tekst pomocy

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Add term
pl: Dodaj termin

en: Published
pl: Opublikowane

en: Term
pl: Termin

en: N/A
pl: niedostępne

en: No terms available.
pl: Brak terminów.

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: List terms
pl: Wyświetl terminy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: No preview
pl: Brak podglądu

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty

en: No defined styles
pl: Nie zdefiniowano styli

en: Preview image style: @style
pl: Styl podglądu obrazu: @style
