Product Choice (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Help Text
ru: Справочный текст

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Icon
ru: Иконка

en: Add term
ru: Добавить термин

en: Published
ru: Опубликовано

en: Term
ru: Термин

en: N/A
ru: Н/Д

en: No terms available.
ru: Нет терминов.

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: List terms
ru: Список терминов

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Output format
ru: Формат вывода

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: No preview
ru: Без предпросмотра

en: Allowed formats
ru: Доступные форматы

en: No defined styles
ru: Нет заданных стилей

en: Preview image style: @style
ru: Предварительный просмотр стиля изображения: @style
