Product Choice (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Add term
sq: Shto një term

en: Published
sq: Publikuar

en: No terms available.
sq: Asnjë term në dispozicion.

en: List terms
sq: Lista e termeve

en: About
sq: Informacione
