Product Choice (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Help Text
te: సహాయపు పాఠ్యం

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
