Product Choice (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Add term
af: Voeg term by

en: Published
af: Gepubliseerd

en: List terms
af: Lys terme

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
