Product Choice (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Term
ar: المصطلح

en: N/A
ar: غير موجود

en: No terms available.
ar: لا مفردات.

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: List terms
ar: اسرد المفردات

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Output format
ar: نسق الخروج

en: About
ar: حول

en: No defined styles
ar: لا توجد أشكال معرفة
