Product Choice (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Published
ast: Espublizáu

en: N/A
ast: N/D

en: No terms available.
ast: Nun hai terminos disponibles.

en: List terms
ast: Llista de términos
