Product Choice (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Icon
az: İconka

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: ID
az: İD

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term
az: Termin

en: N/A
az: Yox

en: No terms available.
az: Şərt yoxdur

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: List terms
az: Terminlərin siyahısı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: About
az: Haqqında

en: No preview
az: Önizləmə yoxdur

en: No defined styles
az: Müəyyən edilmiş üslub yoxdur
