Product Choice (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Published
be: Апублікавана

en: Term
be: Тэрмін

en: N/A
be: Не даступна

en: No terms available.
be: Няма дэфініцыяў.

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: About
be: Аб

en: No preview
be: Няма перапрагляду

en: No defined styles
be: Няма вызначаных стыляў

en: Preview image style: @style
be: Перагледзець стыль выяваў: @style
