Product Choice (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Add term
bg: Добави термин

en: Published
bg: Публикувано

en: No terms available.
bg: Няма налични термини

en: List terms
bg: Изброй термините
