Product Choice (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
