Product Choice (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Output format
bo: ཐོན་འབྲས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No defined styles
bo: གཏན་འབེབས་བྱས་པའི་བཟོ་ལྟ་མེད་པ
