Product Choice (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Published
bs: Objavljeno

en: Output format
bs: Izlazni format
