Product Choice (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Icon
cs: Ikona

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Term
cs: Termín

en: No terms available.
cs: Nejsou k dispozici termíny.

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: List terms
cs: Seznam termínů

en: Formatted
cs: Formátovaný

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: No defined styles
cs: Žádné definované styly

en: Preview image style: @style
cs: Náhled stylu obrázku: @style
