Product Choice (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Add term
cy: Ychwanegu term

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: No terms available.
cy: Dim termau ar gael.

en: List terms
cy: Rhestru termau

en: Output format
cy: Fformat allbwn
