Product Choice (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: No terms available.
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཐོབ་མི་ཚུགས།

en: List terms
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཐོ་བཀོད་འབད་
