Product Choice (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Term
el: Όρος

en: N/A
el: Μ/Δ

en: No terms available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι όροι.

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: List terms
el: Λίστα όρων

en: Formatted
el: Μορφοποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Output format
el: Μορφή εξόδου

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: No defined styles
el: Δεν έχουν οριστεί στυλ
