Product Choice (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: ID
eo: Identigilo

en: Published
eo: Publikigita

en: No terms available.
eo: Neniuj terminoj disponeblaj.

en: List terms
eo: Listaj terminoj

en: Output format
eo: Strukturo de eligo
