Product Choice (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Term
eu: Termino

en: No terms available.
eu: Ez dago terminorik eskuragai.

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
