Product Choice (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Published
gl: Publicado

en: Term
gl: Termo

en: N/A
gl: N/D

en: No terms available.
gl: Non hai termos dispoñibles.

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: List terms
gl: Lista de termos

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Output format
gl: Formato de saída

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: No defined styles
gl: Sen estilos definidos
