Product Choice (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Published
he: מפורסם

en: Term
he: סיווג

en: N/A
he: -ללא-

en: No terms available.
he: אין סיווגים זמינים.

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: List terms
he: הצגת סיווגים

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Output format
he: תבנית פלט

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: No preview
he: אין תצוגה מקדימה
