Product Choice (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Add term
hr: Dodaj pojam

en: Published
hr: Objavljeno

en: Term
hr: Pojam

en: N/A
hr: N/D

en: No terms available.
hr: Nema dostupnih pojmova.

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: List terms
hr: Popis pojmova

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: No defined styles
hr: Nema određenih stilova
