Product Choice (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Published
hy: Հրապարակված

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: @label
hy: @label (@column)
