Product Choice (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Add term
ja: タームを追加

en: Published
ja: 掲載

en: Term
ja: ターム

en: No terms available.
ja: 利用できるタームはありません。

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: List terms
ja: タームのリスト

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Output format
ja: 出力書式

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: No preview
ja: プレビューなし

en: No defined styles
ja: 定義されたスタイルなし

en: Preview image style: @style
ja: 画像スタイルのプレビュー: @style
