Product Choice (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: Published
jv: Dipacak

en: About
jv: Ngenani

en: No defined styles
jv: Ora ānā gagrag
