Product Choice (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: No terms available.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: List terms
km: បញ្ជី​ពាក្យ​

en: About
km: អំពី

en: No defined styles
km: គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ដែល​បាន​កំណត់
