Product Choice (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: N/A
ku: نییە

en: About
ku: دەربارە

en: No defined styles
ku: هیچ شێوازێک پێناسەنەکراوە
