Product Choice (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Term
lt: Terminas

en: N/A
lt: N/D

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai

en: Preview image style: @style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius: @style

en: Restrict which text formats are allowed, given the user has the required permissions. If no text formats are selected, then all the ones the user has access to will be available.
lt: Apribokite leidžiamus teksto formatus, jei vartotojas turi reikiamus leidimus. Jei nepasirenkami jokie teksto formatai, bus pasiekiami visi tie, prie kurių vartotojas turi prieigą.
