Product Choice (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Help Text
mr: मदत अक्षर

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
