Product Choice (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Help Text
my: အကူအညီ စာသားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: About
my: အကြောင်း
