Product Choice (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: About
ne: बारेमा
