Product Choice (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
