Product Choice (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: About
se: Birra
