Product Choice (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Add term
sk: Pridať termín

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term
sk: Termín

en: No terms available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne termíny.

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: List terms
sk: Zoznam termínov

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: No defined styles
sk: Žiadne definované štýly

en: Preview image style: @style
sk: Náhľad štýlu obrázku: @style
