Product Choice (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: No terms available.
sl: Ni kategorij.

en: List terms
sl: uredi termin

en: About
sl: O modulu
