Product Choice (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Help Text
uk: Текст довідки

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Icon
uk: Іконка

en: Add term
uk: Додати термін

en: Published
uk: Опубліковано

en: Term
uk: Термін

en: N/A
uk: Н/Д

en: No terms available.
uk: Терміни відсутні.

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: List terms
uk: Перелік термінів

en: Formatted
uk: Форматований

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: No preview
uk: Немає попереднього перегляду

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати

en: No defined styles
uk: Визначені стилі відсутні

en: Preview image style: @style
uk: Попередній перегляд стилю зображення: @style
