Product Choice (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Icon
ur: آئیکن

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ
