Product Gallery (1.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Square
ca: Quadrat

en: About
ca: Detalls

en: Round
ca: Arrodoneix

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
