Product Gallery (1.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Square
es: Cuadrado

en: About
es: Acerca de

en: Round
es: Redondear

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio

en: Configure Image Styles
es: Configurar estilos de imagen
