Product Gallery (1.1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Square
fi: Neliö

en: About
fi: Tietoja

en: Round
fi: Pyöristä

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka
