Product Gallery (1.1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Square
fr: Carré

en: Thumbnail Width
fr: Largeur de la Vignette

en: About
fr: À propos

en: Round
fr: Arrondi

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
