Product Gallery (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Square
hu: Négyzet

en: About
hu: Leírás

en: Round
hu: Kerekítés

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása
