Product Gallery (1.1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Square
it: Quadrato

en: About
it: Informazioni

en: Round
it: Arrotonda

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
