Product Gallery (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Square
nl: Vierkant

en: About
nl: Over

en: Round
nl: Afronden

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
