Product Gallery (1.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: About
ro: Despre

en: Round
ro: Rotunjit

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Wrapper class
ro: Clasa wrapper-ului

en: Image class
ro: Clasă imagine

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
