Product Gallery (1.1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Square
uk: Квадрат

en: Thumbnail Width
uk: Ширина мініатюри

en: About
uk: Про модуль

en: Round
uk: Округлення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
