Product Gallery (1.1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Square
sv: Ruta

en: About
sv: Om

en: Round
sv: Avrundning

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Wrapper class
sv: Omslutande klass

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
